Klauzule informacyjne dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajdziesz w zakładce RODO
RODO - Klauzule Informacyjne   
AKCEPTUJĘ

O firmie

"ZAWMET" - charakterystyka technologiczna

Początki naszej firmy sięgają 1995 roku, kiedy to istniała ona pod nazwą Usługi Ślusarsko-Tokarskie. W 2001 roku nastąpiła reorganizacja Zakładu i zmiana nazwy na: Firma Produkcyjno-Usługowo- Handlowa ZAWMET.

Wyposażenie technologiczne naszego Zakładu pozwala na wytwarzanie konstrukcyjnie różnorodnych detali - od półwyrobów do gotowych urządzeń.

Różnorodny park maszynowy oraz jego parametry przystosowane są do produkcji jednostkowej oraz seryjnej, co pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów.

Zakres materiałów stosowanych do wykonywania wyrobów jest bardzo szeroki, w zależności od wymagań klienta, określonych w dokumentacji (stale węglowe, aluminium, brązy, mosiądze).

Ponadto w sąsiednich zakładach mamy możliwość wykonania obróbki cieplnej, obróbki galwanicznej, frezowania kół zębatych. Współpracujemy również z odlewnią żeliwa i aluminium.

Części, które produkujemy znajdują zastosowanie w przemyśle maszynowym, lotniczym, kolejowym, medycznym oraz spożywczym. Odbiorcami naszych produktów są kontrahenci z Polski, Niemiec, Francji i Stanów Zjednoczonych.

Firma ZAWMET gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz dogodne terminy realizacji zamówień.

Nasze usługi

Toczenie
Frezowanie
Wiercenie
Szlifowanie
Dłutowanie
Cięcie
L
A D I N G